Mech Chrobotek - Dekoracje ścienne

Nasza działalność powstała z pasji do pięknych, niesztampowych dekoracji!

lovelasy-obrazy-z-mchu

Z naszej pracowni wychodzą tylko takie produkty, które spełniają nasze wymagania i podobają się naszemu zespołowi!

Mech Chrobotek reniferowy

jest za każdym razem naszym naturalnym wyzwaniem! Tworząc kolejny obraz z mchu zastanawiamy się, na jakiej ścianie będzie wisiał... czy to będzie:

  • salon
  • sypialnia
  • łazienka
  • kuchnia

Pasuje wszędzie !

Ciekawi jesteśmy, czy będzie odpowiadał koncepcji twórcy wystroju wnętrza i czy wpisze obecny design wnętrza.

Wkładamy całe serce w tworzenie i precyzyjnie podchodzimy do każdego elementu naszych dekoracji. Jesteśmy młodą, rozwijającą się firmą mającą w planach tworzyć dekoracje do domu z wykorzystaniem drewna i elementów natury.

Obrazy z mchu - Poniżej prezentujemy kilka kompozycji naszych zadowolonych klientów!

Odwiedź też naszą stronę Galerii

Mech idealnie pasuje do wnętrz surowych, industrialnych, nowoczesnych. Tworzone dekoracje z mchu są doskonałym kontrapunktem dla surowej cegły, ściany z betonu, idealnie będzie pasował na gładkiej nowoczesnej jednokolorowej ścianie. Powyżej prezentujemy dekoracje utworzone przez naszych klientów.

Nadawanie kompozycji ma sens. Wystarczy sobie wyobrazić ozdobę na ścianie z mchu i nadać jej rzeczywisty format. Produkujemy obrazy z mchu na zamówienie. Malujemy na wybrany kolor - mech chrobotek oczywiście pozostaje zielony - natomiast ramkę możemy pomalować na wybrany przez klienta kolor, który będzie kontrastem dla nudnej surowej ściany.

Mech chrobotek - obrazy z mchu - to nasz produkt wiodący, cieszący się dużą popularnością! Jesteśmy dumni, że możemy dodać trochę życia na ścianę!

Ściana z mchem już nie jest tą samą ścianą! Wiele ścian - choćby miały idealnie dobrany kolor - będą bez życia. Naturalne jest, że musi mieś jakieś dekoracje! Mech - chrobotek reniferowy - jest idealnym rozwiązaniem dla pustej ściany.

Powodem tego jest to, że dekoracja jest bardzo prosta w obsłudze, ponadto oprócz dekoracji ściennej stanowi też element roślinny. Dzięki naszym obrazom z mchu masz naturę na wyciągnięcie ręki.

Produkujemy rzeczy ładne - mech jako dekoracja to dopiero początek !

Zamykamy mech w ramie ze sklejki, lecz to nie jest jego naturalne środowisko. Lepiej czuje się jako panel! tworzymy również panele na zamówienie. W pomieszczeniu będzie naturalnym oczyszczaczem powietrza. Panele z mchu doskonale sprawdzają się jako dekoracje wystroju wnętrza firm czy instytucji, które w swojej koncepcji oraz strategii posiadają w dużej mierze dbałość o środowisko i wspomagają swoimi działaniami wpływ na nasze wspólne dobro!

Jeżeli chcesz zamówić obraz z mchu w innym rozmiarze, kształcie, kolorze sklejki - zadzwoń lub napisz do nas!

Z chęcią realizujemy projekty indywidualne.

Love'lasy