obrazy z mchu czy warto ?

Obraz z mchu

Czy wiesz że:
Nasze obrazy z mchu to naturalny higrometr! Chrobotek reniferowy, którym wypełniony jest obraz da Ci znać kiedy wilgotność w mieszkaniu będzie za niska. Minimalna wartość wilgotności, w której obrazy z mchu i ludzie czują się dobrze to 40%

Obrazy z chrobotka - oczyszczają powietrze!

Obraz z mchu wchłania toksyny a ponadto oczyszcza powietrze z cząsteczek kurzu. Nasze obrazy dzięki takiemu działaniu są idealne dla alergików. Ponadto sam chrobotek też nie uczula.

mech na ścianę- dla zabieganych!

Obrazy z mchu oraz inne rodzaje dekoracji z chrobotka są bardzo wygodnym rodzajem rośliny. Obrazy z mchu to rodzaj alternatywy dla kwiatów doniczkowych ponieważ nie wymagają specjalnej pielęgnacji.

Obrazy z mchu w domu

Blog - co nowego u Lovelasów ? Zobacz wszystkie artykuły

Ramka heksagon w zestawie z obraz z mchu

Przedstawiamy nasz nowy produkt - ramka heksagon bez pleców  Były już obrazy z mchem, były już ramki heksagon bez mchu teraz przedstawiamy ramki bez mchu i bez pleców....TOTALNY MINIMALIZM !

label
perm_identity Lovelasy
comment 0 komentarze
remove_red_eye 899 odsłony

Dostawy podczas pandemii koronawirusa COVID-19

Czy w czasie akcji #zostanwdomu można robić bezpieczne zakupy przez internet? Jak Lovelasy reagują na doniesienia z kraju ? 

label
perm_identity LoveLasy
remove_red_eye 1259 odsłony

Negocjowanie cen - to wcale nie jest takie trudne !

Możliwość negocjacji cen - żadna cena nie jest sztywna. Spróbuj - to naprawdę łatwe! Negocjuj swój własny obraz z mchu

label
perm_identity Lovelasy
comment 1 komentarze
remove_red_eye 2743 odsłony

Ramki bez mchu - dekoracje ścienne

Na sklepie mieliśmy już obrazy z mchu, sam mech chrobotek, panele z mchu tzw. zielone ściany... Teraz prezentujemy zwykłą ramkę jako dekorację ścienną!

label
perm_identity Lovelasy
comment 0 komentarze
remove_red_eye 7961 odsłony

Mech Chrobotek - Dekoracje ścienne

Nasza działalność powstała z pasji do pięknych, niesztampowych dekoracji!

lovelasy-obrazy-z-mchu

Z naszej pracowni wychodzą tylko takie produkty, które spełniają nasze wymagania i podobają się naszemu zespołowi!

Mech Chrobotek reniferowy

jest za każdym razem naszym naturalnym wyzwaniem! Tworząc kolejny obraz z mchu zastanawiamy się, na jakiej ścianie będzie wisiał... czy to będzie:

  • salon
  • sypialnia
  • łazienka
  • kuchnia

Pasuje wszędzie !

Ciekawi jesteśmy, czy będzie odpowiadał koncepcji twórcy wystroju wnętrza i czy wpisze obecny design wnętrza.

Wkładamy całe serce w tworzenie i precyzyjnie podchodzimy do każdego elementu naszych dekoracji. Jesteśmy młodą, rozwijającą się firmą mającą w planach tworzyć dekoracje do domu z wykorzystaniem drewna i elementów natury.

Obrazy z mchu - Poniżej prezentujemy kilka kompozycji naszych zadowolonych klientów!

Odwiedź też naszą stronę Galerii

Mech idealnie pasuje do wnętrz surowych, industrialnych, nowoczesnych. Tworzone dekoracje z mchu są doskonałym kontrapunktem dla surowej cegły, ściany z betonu, idealnie będzie pasował na gładkiej nowoczesnej jednokolorowej ścianie. Powyżej prezentujemy dekoracje utworzone przez naszych klientów.

Nadawanie kompozycji ma sens. Wystarczy sobie wyobrazić ozdobę na ścianie z mchu i nadać jej rzeczywisty format. Produkujemy obrazy z mchu na zamówienie. Malujemy na wybrany kolor - mech chrobotek oczywiście pozostaje zielony - natomiast ramkę możemy pomalować na wybrany przez klienta kolor, który będzie kontrastem dla nudnej surowej ściany.

Mech chrobotek - obrazy z mchu - to nasz produkt wiodący, cieszący się dużą popularnością! Jesteśmy dumni, że możemy dodać trochę życia na ścianę!

Ściana z mchem już nie jest tą samą ścianą! Wiele ścian - choćby miały idealnie dobrany kolor - będą bez życia. Naturalne jest, że musi mieś jakieś dekoracje! Mech - chrobotek reniferowy - jest idealnym rozwiązaniem dla pustej ściany.

Powodem tego jest to, że dekoracja jest bardzo prosta w obsłudze, ponadto oprócz dekoracji ściennej stanowi też element roślinny. Dzięki naszym obrazom z mchu masz naturę na wyciągnięcie ręki.

Produkujemy rzeczy ładne - mech jako dekoracja to dopiero początek !

Zamykamy mech w ramie ze sklejki, lecz to nie jest jego naturalne środowisko. Lepiej czuje się jako panel! tworzymy również panele na zamówienie. W pomieszczeniu będzie naturalnym oczyszczaczem powietrza. Panele z mchu doskonale sprawdzają się jako dekoracje wystroju wnętrza firm czy instytucji, które w swojej koncepcji oraz strategii posiadają w dużej mierze dbałość o środowisko i wspomagają swoimi działaniami wpływ na nasze wspólne dobro!

Jeżeli chcesz zamówić obraz z mchu w innym rozmiarze, kształcie, kolorze sklejki - zadzwoń lub napisz do nas!

Z chęcią realizujemy projekty indywidualne.

Love'lasy
text