obrazy z mchu czy warto ?

Obraz z mchu

Czy wiesz że:
Nasze obrazy z mchu to naturalny higrometr! Chrobotek reniferowy, którym wypełniony jest obraz da Ci znać kiedy wilgotność w mieszkaniu będzie za niska. Minimalna wartość wilgotności, w której obrazy z mchu i ludzie czują się dobrze to 40%

Obrazy z chrobotka - oczyszczają powietrze!

Obraz z mchu wchłania toksyny a ponadto oczyszcza powietrze z cząsteczek kurzu. Nasze obrazy dzięki takiemu działaniu są idealne dla alergików. Ponadto sam chrobotek też nie uczula.

mech na ścianę- dla zabieganych!

Obrazy z mchu oraz inne rodzaje dekoracji z chrobotka są bardzo wygodnym rodzajem rośliny. Obrazy z mchu to rodzaj alternatywy dla kwiatów doniczkowych ponieważ nie wymagają specjalnej pielęgnacji.

Obrazy z mchu w domu

Blog - co nowego u Lovelasów ? Zobacz wszystkie artykuły

Kolorowa sklejka - Paper Wood

Paper Wood Jak to się zaczęło ? co to jest i jak pracować z kolorową sklejką?Unikalny materiał na produkty premium.

label
perm_identity LoveLasy
comment 0 komentarze
remove_red_eye 2081 odsłony

Ramka heksagon w zestawie z obraz z mchu

Przedstawiamy nasz nowy produkt - ramka heksagon bez pleców  Były już obrazy z mchem, były już ramki heksagon bez mchu teraz przedstawiamy ramki bez mchu i bez pleców....TOTALNY MINIMALIZM !

label
perm_identity Lovelasy
comment 0 komentarze
remove_red_eye 6209 odsłony

Negocjowanie cen - to wcale nie jest takie trudne !

Możliwość negocjacji cen - żadna cena nie jest sztywna. Spróbuj - to naprawdę łatwe! Negocjuj swój własny obraz z mchu

label
perm_identity Lovelasy
comment 2 komentarze
remove_red_eye 5557 odsłony

Ramki bez mchu - dekoracje ścienne

Na sklepie mieliśmy już obrazy z mchu, sam mech chrobotek, panele z mchu tzw. zielone ściany... Teraz prezentujemy zwykłą ramkę jako dekorację ścienną!

label
perm_identity Lovelasy
comment 0 komentarze
remove_red_eye 11873 odsłony

Mech Chrobotek - Dekoracje ścienne

Nasza działalność powstała z pasji do pięknych, niesztampowych dekoracji!

lovelasy-obrazy-z-mchu

Z naszej pracowni wychodzą tylko takie produkty, które spełniają nasze wymagania i podobają się naszemu zespołowi!

Mech Chrobotek reniferowy

jest za każdym razem naszym naturalnym wyzwaniem! Tworząc kolejny obraz z mchu zastanawiamy się, na jakiej ścianie będzie wisiał... czy to będzie:

  • salon
  • sypialnia
  • łazienka
  • kuchnia

Pasuje wszędzie !

Ciekawi jesteśmy, czy będzie odpowiadał koncepcji twórcy wystroju wnętrza i czy wpisze obecny design wnętrza.

Wkładamy całe serce w tworzenie i precyzyjnie podchodzimy do każdego elementu naszych dekoracji. Jesteśmy młodą, rozwijającą się firmą mającą w planach tworzyć dekoracje do domu z wykorzystaniem drewna i elementów natury.

Obrazy z mchu - Poniżej prezentujemy kilka kompozycji naszych zadowolonych klientów!
Odwiedź też naszą stronę Galerii

Mech na ścianę idealnie pasuje do wnętrz surowych, industrialnych, nowoczesnych. Tworzone dekoracje z mchu są doskonałym kontrapunktem dla surowej cegły, ściany z betonu, idealnie będzie pasował na gładkiej nowoczesnej jednokolorowej ścianie. Powyżej prezentujemy dekoracje utworzone przez naszych klientów. Możesz również zobaczyć opinie zamieszczone na Google opinie 

Nadawanie kompozycji ma sens. Wystarczy sobie wyobrazić ozdobę na ścianie z mchu i nadać jej rzeczywisty format. Produkujemy obrazy z mchu na zamówienie. Malujemy na wybrany kolor - mech chrobotek oczywiście pozostaje zielony - natomiast ramkę możemy pomalować na wybrany przez klienta kolor, który będzie kontrastem dla nudnej surowej ściany.

Mech chrobotek - obrazy z mchu - to nasz produkt wiodący, cieszący się dużą popularnością! Jesteśmy dumni, że możemy dodać trochę życia na ścianę!

Ściana z mchem już nie jest tą samą ścianą! Wiele ścian - choćby miały idealnie dobrany kolor - będą bez życia. Naturalne jest, że musi mieś jakieś dekoracje! Mech - chrobotek reniferowy - jest idealnym rozwiązaniem dla pustej ściany.

Powodem tego jest to, że dekoracja jest bardzo prosta w obsłudze, ponadto oprócz dekoracji ściennej stanowi też element roślinny. Dzięki naszym obrazom z mchu masz naturę na wyciągnięcie ręki.

Produkujemy rzeczy ładne - mech jako dekoracja to dopiero początek !

Zamykamy mech w ramie ze sklejki, lecz to nie jest jego naturalne środowisko. Lepiej czuje się jako panel! tworzymy również panele na zamówienie. W pomieszczeniu będzie naturalnym oczyszczaczem powietrza. Panele z mchu doskonale sprawdzają się jako dekoracje wystroju wnętrza firm czy instytucji, które w swojej koncepcji oraz strategii posiadają w dużej mierze dbałość o środowisko i wspomagają swoimi działaniami wpływ na nasze wspólne dobro!

Jeżeli chcesz zamówić obraz z mchu w innym rozmiarze, kształcie, kolorze sklejki - zadzwoń lub napisz do nas!

Z przyjemnością realizujemy projekty indywidualne.

Love'lasy
text