Ramka heksagon w zestawie z obraz z mchu

Stylowe dekoracje ścienne - to jest hasło które nas wyróżnia! 
Rozpoczęliśmy swoją przygodę z mchem i bardzo wdzięcznym materiałem jakim jest sklejka. 
obrazy z mchu które wykonujemy stanowią perfekcyjne dopełnienie ściany. Już niejednokrotnie pisaliśmy, że ściana - nawet najładniej pomalowana, na najpiękniejszy kolor na świecie - potrzebuje życia.
Dajemy taki efekt każdej ścianie! 

Właśnie wprowadziliśmy do sprzedaży nowy produkt - ramki bez pleców. 
Co było natchnieniem ? Utworzenie pełnej kompozycji ściany z punktem wyróżniającym się - czyli przez włączenie naszego bezkonkurencyjnego produktu - obraz z mchu heksagon. 

W każdym miejscu naszej oferty informujemy, że chętnie zrealizujemy projekty indywidualne. Tak też było w przypadku tego produktu. 

Otrzymaliśmy niecodzienne zapytanie... ramki mają nie mieć pleców. 

Od razu zabraliśmy się za koncepcję oraz projektowanie produktu - ramki heksagon bez pleców. 
Kilka godzin na powstanie prototypu...wewnętrzne dyskusje dotyczące koncepcji montażu i poprawy produktu.Kolejne prototypy i w końcu byliśmy zgodni że mech w obrazie zestaw spełni oczekiwania klienta :) 
następnie kilka dni nieustannej pracy i bardzo mało snu ale efekt zaskoczył także nas ! :) 
Zobaczcie co z tego wyszło: 

chrobotek mech obraz

obraz mech heksagon ramka


Namacalny produkt w salonie Sobkowicz Barbershop we Wrocławiu! 

Zestaw utworzyliśmy dlatego, żeby zapełnić ścianę przez plaster miodu i mech chrobotek. Zdajemy sobie sprawę z tego że zapełnienie całej ściany w nasze obrazy z mchem to duży wydatek więc postanowiliśmy uzupełnić ścianę bez mchu - przez samą ramkę heksagon. 
Do własnej kompozycji można użyć maksymalnie 6 ramek z uwagi na to żę każda ramka musi zostać przyklejona lub przymocowana za pomocą wkrętu do obrazka z mchu. Ten z kolei będzie przymocowany do ściany.
Zestawy są dostępne w różnej kolorystyce ( szczegóły można zobaczyć na karcie naszego produktu ) tutaj: Obraz chrobotek zestaw

Obraz z mchu to nasz produkt, z którego jesteśmy dumni i z przyjemnością dzielimy się nim z Wami. Można wybrać z 3 rozmiarów, 2 kolorów mchu, 5 kolorów ramek i 6 wariantów wyboru ramek. 

Jeżeli kolor ramek ma być w innym kolorze lub ramka z mchem chrobotek ma wyglądąc jak zdjęcie w naszej galerii lub to poniżej - to napisz do nas lub zadzwoń. 
Czekamy na wasze koncepcje ściany ! 

zestaw mech chrobotek

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz