chrobotek dekoracje ścienne
 • chrobotek dekoracje ścienne
 • zielona ściana mech chrobotek
 • mech chrobotek panele ścienne na wymiar
 • chrobotek na wymiar panel
 • design wnętrza mech chrobotek panel
 • chrobotek na ścianę
 • panel z mchu na wymiar dekoracja chrobotek

panel z mchu, mech chrobotek, zielona ściana z mchu

1 400,00 zł
Brutto Dostawa do 7 dni roboczych

Żywe ściany we wnętrzach są dopełnieniem dobrego designu. Zielona ściana z mchu to doskonała dekoracja z mchu! 

Możemy nadawać im praktycznie dowolne kształty- tym razem uwolniliśmy mech z ramy i prezentujemy panele z mchu chrobotka na wymiar

Ilość
w magazynie

Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Panele z mchu

Chrobotek reniferowy, który jest naturalnym higrometrem i bez specjalnych urządzeń może ci powiedzieć jaka jest wilgotność powietrza w twoim pomieszczeniu.

Zamykamy mech w ramie - robimy obrazy z mchu. Tym razem uwolniliśmy mech i zmieniamy całe ściany.

Zielone ściany mogą idealnie służyć jako element wygłuszający - sprawdzi się we wnętrzach biura jako ścianki działowe. Ręcznie klejony mech dopasuje się do twojej ściany poprzez możliwość wyboru własnego wymiaru każdego z paneli. Tym samym stworzysz swoje zielone ściany specjalnie dla ciebie z naturalnego mchu.

Panele z mchu na wymiar

Możesz dowolnie modyfikować wymiaru panelu z chrobotka od 10cm do 300cm. Wymiar większy niż 300 cm nie stanowi dla nas problemu. Podzielimy zadany wymiar na elementy. po złożeniu całości Twoja żywa zielona ściana stanie się urealnieniem Twojego marzenia.  Całe ściany z mchu to doskonałe rozwiązanie do takich pomieszczeń jak biura czy sale konferencyjne ponadto doskonale sprawdzą się również w zaciszu domowym.

Zielone ściany są bardzo modne i robią ogromne wrażenie na wszystkich odwiedzających biura, w których został zainstalowany mech. Efekt jest zdumiewający. Żywe ściany nie wymagają specjalnej pielęgnacji - wystarczy utrzymywać dobrą dla siebie wilgotność powietrza. Mech - chrobotek reniferowy - odwdzięczy się tym samym pozostając zielonym przez długie lata. Ściana ożyje!

Na specjalne zamówienie możemy wykleić logo twojej firmy. Możemy wkomponować twoje logo w zielone ściany. Wizytówka Twojej firmy na front desku zachwyci każdego kontrahenta. Będzie to swoisty efekt "wow" po czym klient będzie kojarzył Twoją firmę z logotypem na mchu - idealnie się wpisze w strategię środowiskową firmy.

Instrukcja montażu

Produkty panele z mchem przymocowuje się na ścianę przy pomocy wkrętów. Należy wybrać odpowiednie miejsce w panelu z mchem a następnie przewiercić się do ściany i użyć załączonego zestawu kołków.

palele ścienne na wymiar

zielona ściana z mchu, panel ścienny mech chrobotek  :

 • Zachowuje swój zapach i wygląd na nawet 5 do 15 lat.
 • Nie wymaga podlewania i nawożenia – chrobotek reniferowy pobiera niezbędną do utrzymania świeżości wilgoć z powietrza. Optymalne warunki to 40-60% wilgotności, czyli takie same, jak dla człowieka.
 • Nie rozrasta się i nie trzeba go przycinać.
 • Nie potrzebuje światła – wręcz woli stanowiska zacienione, gdzie jego kolor nie będzie blaknął pod wpływem intensywnych promieni słońca.
 • Nie przyciąga kurzu – idealny dla alergików.
 • Jest nietoksyczny dla zwierząt – nie są zainteresowane jego podgryzaniem.
 • Jest odporny na działanie pleśni i grzybów.panel-z-mchu-mech-na-%C5%9Bcian%C4%99%20(2).jpg

W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt. Istnieje możliwość realizacji innych wymiarów oraz indywidualnych projektów.

panel z mchu chrobotek na wymiar

panel-z-mchu-chrobotek-mech
2019-10-17
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

rewelacja

super produkt, wszystko zgodnie z terminem i opisem. <br /> Polecam !

Jakość
czas wysyłki
obsługa / informacje
czy ten komentarz był dla ciebie pomocny? tak nie

Zobacz także

Komentarze ()